7 Ağustos 2013 Çarşamba

interneten Para Kazanma Sistemi MarketGlory Oyun Oynayarak

Merhaba arkadaşlar bugun burada yeni başlayan ve başlayacak arkadaşlara önayak olmak için bu rehberi hazırlamaktayım.Üye mi olmak istiyorusun ?

MarketGlory Oyunu Üye olmakiçin liki tıklayın : http://www.marketglory.com/strategygame/badboyabz**İlk olarak sizlere üye olduktan sonraki ekran ve yapmanız gerekeni anlatacagım.

**Productivity workte kazandıgımız maaşı ve üretimi etkiler.

**Experience ve Knowledge productivityi etkiler.

**Enegry fighttan kazandıgımız parayı etkiler

WORK ( İŞ)work.pngYukardaki fotoda gördügünüz gibi ilk yapacagımız iş gösterdigim sekmeden gösterilen sekmeye girmeniz olucaktır. Sağ tarafta gösterdigim yere tıklayıp işe girip çalışıcaksınız. 24 saatte 1 kere work yapılır.3gün art arda work yaparsanız work bonusu denilen para ödülünü alırsınız. Work bonusu proda göre verilir.Günlük faaliyetleriniz aksatmamaya çalışın.work.pngFİGHT ( DÖVÜŞ)work2.pngüst tarafta gösterdiğim sekmeden gösterilen sekmeye girip fight yapmaya başlıyacaksanız. Günde en fazla 10 kere yapılır. Gece 1de gerçek oyuncuları dövme imkanı vardır. Eğer gerçek oyuncu yoksa Trainer denilen sistem botunu döversiniz. Fightlardan enerjinize göre para alırsınız.

Yukarıda gösterdigim sayfaya girdiginiz zaman karşınıza muhtemelen bu trainer cıkıcaktır bunu 10 kere dövünüz.

1 fight = 10 dkdır.Finans

15.5 TL = 1 gold eder.

4 gold = 1 euro eder.

-MarketGloryden cekebileceginiz en düşük miktar 20 euro'dur.

-MarketGloryden para çekme talimati verince cektiginiz miktar üzerinden %20 kesintiyle para hesabınıza gönderilir.COMPANY ( ŞİRKET)*Öncelikle Marketglory oyun başında 2 adet ücretsiz şirket kurmanıza izin verir.Bu şirketler Süt şirketi ve gazete şirketidir. Şirket açmayı öğreticem ilk olarak. Ama hemen ücretsiz diye açmayınız hata yaparsınız ,work2.pngwork2.pngYukarıda gösterdigim sekmeden sayfaya giriniz.

seçenegi seçiniz ve alt tarafta gösterecegim yerden ücretsiz şirketleri açabilirsiniz.work2.pngRegister e tıklayıp gelen sayfadan şirket isimi nerde açagınız gibi şeyleri doldurup açabilirsiniz.Şirketleri açmakla iş bitmiyor. Çalıştırmak için maaş gerekir. Bunun içinde en az 2 gold yani 32-33 TRY yapmanız gerekir.Diyelim ki 2 gold yaptınız ve şirketi çalıştırmaya başladınız gel gel gelelim şirket sayfasına iş açma ve maaş parası aktarma.üst taraftaki 1. bölge kaç Try maaş vermek istediginz dir. 1.00 yazan hemen sol tarafında 56.00 gorunmektedir. bu max prod yani 700 prod adamın alacagı paradır. sizin produnuz kaçsa ona göre alırsınız maaşı.

2. bölge ise iş yerini çalıştırma ve çalıştırmama yeridir.work2.pngüst tarafta gösterdigim finans sayfasında Invest bölmesine 2 yazıp sağ taraftaki investe basalım.Hemen altındaki sell gold kısmı var hemen onun boşluguna 1 yazıp sell diyelim. 2 gold direk satamyıoruz çünkü vergisi var. gorursunuz zaten.Kısa yoldan 2gold yapmak.

-İlk olarak hedef 0.90 Try yapmaktır. Bunu work ve fightlarla toplayabiliriz.

-0.90 olunca önce workumuzu yapıcaz daha sonra Markets sekmesinden Local markete tıklıyoruz.work2.pngFood >> Dairy>>> High Quality sekmesine gelip 1 tane alıyoruz ve daha önce öğrendigimiz Fight sayfasına geçip fightlarımızı yapmaya başlıyoruz.

**Bu şekilde eskiye oranla daha hızlı bi şekilde şirketimizi işletecek konuma geliyoruz.

Promo Experience Alırsanız Değerlendirme ve Kar oranıwork2.png** Ekranın üst tarafında gördügünüz bu sekme 20 euroya 100 experiencedir. Bu 100 experience produnuzu etkiler. İlk başta sizi günler sonrasına atar. Nasıl mı bu expin verdigi prod durumuna gelmeniz 3-4 ayınızı alabilir. Eğer ben bu oyunda kalıcıyım diyosanız almanızı şiddetle öneririm.***

** Diyelim ki aldınız paketi ve başladınız. Günlerinizi aksatmadan workleriniz yaparsanız ve 3 gunde bir work bonusunu alırsanız 1 ayda en kötü 6-7 euro sadece work yaparak kazanabilirsiniz. Fightta yapıcaksınız bunun yanında***

- Belki oran az gelmiş olabilir ama 20 euroluk bi yatırım sonucta ne bekliyebilirsiniz. Daha fazlası için her işte oldugu gibi burdada yatirim artması gerekir.Başlangıç için yeterlidir.Referransımı kullanarak kayıt olmayı unutmayalım. TeşekkürlerMarketGlory Oyunu Üye olmakiçin liki tıklayın : http://www.marketglory.com/strategygame/badboyabz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder